Νέα

Thursday, 22 February 2018
    Η 1η Ευρωπαϊκή Αθλητική Διοργάνωση για την Ψυχική Υγεία, συντονιστής της οποίας είναι η ΚΣΔΕΟ ΕΔΡΑ, τέθηκε υπό…
Monday, 12 February 2018
Επιμορφωτικό πρόγραμμα  για Κοινωνικούς Λειτουργούς Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα (2ο τετράμηνο 2018) Σχεδιασμός και Υλοποίηση: Νικόλαος Παππάς   To Κέντρο Δια Βίου…
Friday, 09 February 2018
3ος Κύκλος «Art Residencies σε Δομές Ψυχικής Υγείας»: Γνωριμία με την καλλιτεχνική πρακτική ως Θεραπεία   Το project αφορά την εφαρμογή της καλλιτεχνικής…
Thursday, 08 February 2018
Δελτίο Τύπου Ευρωπαïκή Καμπάνια Ενημέρωσης Η Σύνδεση του Αθλητισμού & της Φυσικής Άσκησης με την Ψυχική Υγεία ΜENS Project «Life…
Friday, 22 December 2017
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία από 3 έως 8 Δεκεμβρίου  στο εκπαιδευτικό ίδρυμα ‘Villa Montesca’στην περιοχή  Citta di Castello της…
Thursday, 21 December 2017
Περιστέρι, 22.12.2017   Χριστουγεννιάτικες γιορτές στα Ψυχοπαιδαγωγικά Κέντρα της Κ.Σ.Δ.Ε.Ο. «ΕΔΡΑ»   Με χιονονιφάδες, Αϊ – Βασίληδες, ξωτικά, αστέρια, κατασκευές…
Wednesday, 29 November 2017
Συμμετοχή Κ.Σ.Δ.Ε.Ο. «ΕΔΡΑ» στην επετειακή έκθεση “HOME” της EUFAMI στις Βρυξέλλες 25 artists 25 years Γκαλερί PsycArt’s ‘Espace 51’ ,…
Monday, 27 November 2017
Ο οργανισμός μας Κ.Σ.Δ.Ε.Ο. «ΕΔΡΑ» συμμετέχει με το Εκπαιδευτικό Περιβαλλοντικό Πρόγραμμα «Στο βάθος…ΚΗΠΟΣ!» στη διαδικασία επιλογής Προγραμμάτων ΜΚΟ προς χρηματοδότηση για…
Thursday, 16 November 2017
Σας προσκαλούμε στο Βιωματικό Εργαστήρι με θέμα:«Οριοθέτηση συμπεριφοράς στη σχολική ηλικία: προβλήματα, μύθοι και αλήθειες», που θα πραγματοποιηθεί στο 7ο…
Tuesday, 07 November 2017
  ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ “Art As Therapy” Ο Φορέας Ψυχικής Υγείας Κ.Σ.Δ.Ε.Ο «ΕΔΡΑ», το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης «ΕΔΡΑ» και το Γραφείο…

Page 1 of 3

  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  Next 
  •  End 
  • »

Spot by "ΕΔΡΑ"

8th Art4more